Rezydenci

Konrad Jędrocha (BUENO CLINIC)

To jeden z czołowych artystów w branży klubowej w Polsce. Znany ze swoich zakręconych, energetycznych setów i znakomitego kontaktu z publiką. Nieprzerwanie od 2004 roku bardzo mocno związany z muzyką.  Przełom nastąpił z wydaniem singla „Sex apeal”, który zdobył szczyty list wszystkich radiowych i telewizyjnych stacji w Azji. Wielokrotne sukcesy muzyczne oraz występy w Korei Południowej na największych festiwalach muzycznych jak World Electronica Carnival u boku takich gwiazd jak Benny Benassi, Armand van Helden, Far East Movement, Yolanda Be Cool, Cazzette oraz Electrodash Festival jako headliner imprezy w sercu Seulu  otworzyły pasmo nieprzerwanych sukcesów i pozwoliły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.
W 2015 roku singlem “I love sex with my ex” przy współpracy z duetem DNF & VNALOGIC zdobył najwyższe miejsce podium w notowaniu  GORĄCA 20 w ESKA TV.
Gra nieprzerwanie dla publiczności m.in. w Polsce, Słowacji, Czechach, UK, Holandii czy Korei Południowej. Podczas jego występu klubowicze będą tętnić niestamowitą energią.

Tiago Silva

Tiago Teejay to portugalski EDM DJ & Producent obecnie mieszkający w Polsce. Do tej pory grał w wielu topowych klubach, na festiwalach oraz imprezach w Polsce i określany jako „muzyczna rewelacja”.  Podczas występów Tiago Teejay ma świetny kontakt z publicznością, który dodatkowo wzmacnia gadżetami, które przynosi ze sobą. Do tego łączy swoją pozytywną energię z różnymi stylami muzycznymi t.j. Vocal House, Electro/Progressive House.
Zaczął uczyć się DJing'u w 2007 roku a grać już rok później. Produkowanie muzyki przyszło później, bo w 2012 roku, utworzony przez Sonic Academy, a jego pierwszy utwór został już wydany i jest dostępny na rynku.

Wspierany m.in. przez: Fedde Le Grand, Stafford Brothers, Pete Tha Zouk, Marcus Schossow, Diego Miranda i innych.

Kamil Turski (VERTIZ)

DJ młodego pokolenia aktualnie zamieszkały w Krakowie. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Od 2010 najczęściej spotykany w klubach na terenie Małopolski i Podkarpacia. Jego sety charakteryzują się dynamiką i energią, dodatkowo wyróżnia go bardzo dobra praca z mikrofonem, co gwarantuje doskonały kontakt z publiką. Od 2014 roku rezydent Space Club.

Mariusz Łagos (Marius)

Z muzyką związany od najmłodszych lat. Poraz pierwszy za deckami stanął mając niespełna 16 lat, w tedy już wiedział, że z muzyką chce wiązać swoją przyszłość. Jego sety oraz postawa za konsoletą są przepełnione pozytywną energią co spodobało się publiczności. Najlepiej czuje się w klimacie Electro-House, Hands UP. Od 2015 rezydent Space Club.

SpaceClub
ul. Sądecka 7
32-860
Czchów